| Height | 10M |
|---|---|
| Voltage | 110 KV |
| Minimum yield strength | Q345 345mpa |
| Usage | distribution transmission line |
| Connection Type | burial or flange type |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | 13M Hot Dip Galvanized Electric Poles Galvanized Steel Pole With Bitumen |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | Gorąca sprzedaż Słup stalowy ocynkowany Słup stalowy Q235 6m, 10m, 12m, 15m na słup elektryczny elec |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 mln |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Power Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Galvanization standard | ASTM A123 |
| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | polygonal |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerance | +/-2% |
| Thickness of galvanization | average not less than 86um |
| MOQ | jeden pojemnik lub próbki |
|---|---|
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Określenie ceny | EXW, FOB, CFR lub CIF |
| Tolerancja | / -2% |
| Wysokość | 10–25 m |
|---|---|
| materiał | Gr65 |
| Akcesoria | Drabina wspinaczkowa |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Obróbka powierzchni | Galwanizacja bitumiczna farba proszkowa |
| Product Name | Welding Tapered 33M Poles Galvanized Steel Pole With Powder Paint |
|---|---|
| Height | 5-35m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |