| Nazwa produktu | 132kv 27Meter 1500kg Obciążenie Mono Pole Tower do mobilnej telekomunikacji transmisyjnej |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | + - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Ocynkowany stalowy słup do przenoszenia energii elektrycznej z kolumną bitową |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Wieża Mono Pole |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja komunikacji |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe malowanie proszkowe |
| Wymiar torlance | + - 2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Galwanizowany słup elektryczny |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Galwanizowany słup elektryczny |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |