| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Zastosowanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Gęstość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Zastosowanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Gęstość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Wysokość | 30FT |
|---|---|
| Typ ramienia | Podwójne ramiona |
| Minimalna granica plastyczności | 345 MPa |
| napięcie | 66 kV |
| Wymiar | Rurowe, trójkątne, kątowe, kratowe |
| Nazwa produktu | wieża jednosłupowa |
|---|---|
| Zastosowanie | Rozproszenie komunikacji |
| Gęstość | 1 mm do 30 mm |
| Gwarancja | 15 lat |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Height | 14 M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Nazwa produktu | Wysokonapięciowe galwanizowane stożkowe wieże linii elektroenergetycznych |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Grubość ścianki | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Wysokonapięciowe ocynkowane stożkowe wieże linii przesyłowych energii elektrycznej |
|---|---|
| Wniosek | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Elektryczne oświetlenie Stalowe słupki 11m 12m Dostosowywalne monitorowanie Oktogonalne Galwanizowan |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 9M 11M 12M 14M Wysokie Napięcie Niska Cena Elektryczna Stal Słup Energetyczny |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |