| Nazwa produktu | Zamówiony 9m 10m ocynkowany słup elektryczny dla zewnętrznych ośmiokątnych wielokątnych słupów elekt |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | 27-metrowe ocynkowane metalowe słupy do przenoszenia mocy Wieża do przenoszenia mocy Żelazny słup el |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Gr 65 11m 33kv Słupy linii przesyłowych Słupy do przesyłu energii Stalowy słup rurowy do projektu na |
|---|---|
| Wysokość | 11,8m |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | 27 m ocynkowane metalowe słupy do przenoszenia mocy Wieża do przenoszenia mocy Żelazny słup elektryc |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Aplikacja | Linia energetyczna |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | powłoka ochronna do cynkowania ogniowego |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| standardowe | ISO |
| Nazwa produktu | Słup elektryczny |
|---|---|
| Podanie | Przesył mocy |
| Standard galwanizacji | cynkowanie ogniowe |
| Czas podnoszenia | 50 lat |
| Gwarancja | 15 lat |
| Pole Shape | Octagonal,Dodecagon,Hexadecagon |
|---|---|
| Height | 25ft to 75ft |
| Surface treatment | galvanization or butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electricity transmission |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Standard | ISO |
| Lift time | 50 years |
| Height | 16 M |
|---|---|
| Voltage | 132 KV |
| Minimum yield strength | 345 mpa or 460mpa |
| Load | 10KN |
| Thickness | 4mm wall thickness |