| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Wind Speed | 30m/s |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Design | Customized |
| Material | Q345 |
| Product Name | Steel Hot Dip Galvanized Steel Pole For Transmission Power Distribution 30 - 90FT |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 11.9m 500DAN ASTM A123 Galvanized Steel Pole, Commercial Light Poles |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 115kv single-circuit distribution steel galvanized pole with foundations |
|---|---|
| Height | 15m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 69KV Power Line Pole / Steel Utility Poles For Mining Industry |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | 12m słup stalowy ocynkowany, stalowe słupy transmisyjne ASTM A123 Standard |
|---|---|
| standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | 10-metrowy słup elektryczny ze stali ocynkowanej do linii elektroenergetycznej |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | 11.9m-940DAN ASTM A123 Galwanizowany słup oświetleniowy, oświetlenie komercyjne |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Linia przesyłowa Stal ocynkowana Słup stalowy rurowy z bitumem |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| aplikacji | Linia Tranmission |
| Projekt | pojedynczy obwód |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe, bitum |
| Standard spawania | AWS D1.1 |