| Nazwa produktu | 132kv 27 Meter 1500kg Obciążenia Mono Pole Tower dla telefonii komórkowej Telekomunikacja |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Wieża Mono Pole |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Wieża anteny Telekomunikacja Stalowa monofoniczna wieża słupowa Zaprojektowana jako sosna |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | + - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Wieża Mono Pole |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Teletechniczna telekomunikacja mikrofalowa ze stali 36M Wieża do ruchomej linii transmisyjnej |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| loading port | shanghai |
|---|---|
| Shape | as your request |
| Shipment | Container or as your request |
| Sample | for free |
| Material | Q345 |
| Port ładowania | Shanghai |
|---|---|
| kształt | Jako wniosek |
| Przesyłka | Kontener lub jako żądanie |
| Próbki | za darmo |
| materiał | Q345 |
| Material | steel |
|---|---|
| Type | Equal |
| Sample | supplied |
| Application | construction ,industry |
| Package | as your request |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Nazwa | Typ kołnierza Dostosowana 100-milimetrowa ocynkowana wieża jednobiegunowa do dystrybucji komunikacji |
|---|---|
| projekt | Kołnierze 100 stóp typu 3 |
| Wysokość | 100FT |
| Zagęszcza | 6 mm 8 mm 10 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |