| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s,160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Stal, Q345, Z minimalną granicą plastyczności 345mpa |
|---|---|
| aplikacji | Przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe, cynkowanie ogniowe zgodnie z ASTM123 |
| Kolor | Prośba klienta |
| Wysokość | Wymagane przez klienta |
| Numer modelu | słup elektryczny ze stali |
|---|---|
| Standard galwanizacji | NFA91121 |
| materiał | Q345, Q235.GR65 |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Długość komponentu | -25 mm do 75 mm |
| Numer modelu | słup elektryczny ze stali |
|---|---|
| materiał | Q345, Q235.GR65 |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Długość komponentu | -25 mm do 75 mm |
| Napięcie znamionowe | 69KV-550KV |
| Numer modelu | elektryczny słup stalowy; |
|---|---|
| Materiał | Q345,Q235.GR65 |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Długość komponentu | -25mm do 75mm |
| Napięcie znamionowe | 69KV-550KV |