| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Material | Q235 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Power Supply | AC |
| Lamp Luminous Flux(lm) | 100 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Lamp Luminous Flux(lm) | 100 |
| Product Name | 15m powder coated High Mast Pole with fixed ladder for park lighting |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza lighting |
| Galvanization thickness | Average 86um |
| Material | Q345 |
| Lift time | 50 years |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Warranty time | 15 years |
| Dimenstion torlance | +- 2% |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Dimenstion torlance | +- 2% |
| Nazwa produktu | Latarnie uliczne |
|---|---|
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| materiał | Q235 |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Dimenstion torlance | - 2% |
| Tolerancja | / -2% |
|---|---|
| Nazwa produktu | 8-20m jedno ramię LED ze stali masztowej Oświetlenie uliczne słup do autostrady ZEA w Dubaju |
| Polak dokończył | ocynkowany słup o wysokim masztie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość zasilania | 2000szt za tydzień |
| Optyczny montaż oprawy oświetleniowej | IP 65 |
|---|---|
| Moc lampy | 400W |
| kształt | Okrągłe |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Prędkość wiatru | 30 m / s |