| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie lotniska |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| materiał | Q235 |
| Czas windy | 50 lat |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Galvanized Octagonal Pole High Mast Pole Single Double Or Triple Arm For Stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Tolerancja | / -2% |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ocynkowany ośmiokątny słup Wysoki maszt maszt Pojedynczy podwójny lub potrójny ramię na stadionie |
| Polak dokończył | ocynkowany słup o wysokim masztie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość zasilania | 2000szt za tydzień |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| aplikacji | AUTOSTRADA |
|---|---|
| Optyczny montaż oprawy oświetleniowej | IP65 |
| moc lampy | 20-400w |
| cerfikacja | ISO9001: 2015 |
| warrenty | 15 lat |