| Nazwa produktu | Wieża anteny Telekomunikacja Stalowa monofoniczna wieża słupowa Zaprojektowana jako sosna |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | + - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Wieża Mono Pole |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Teletechniczna telekomunikacja mikrofalowa ze stali 36M Wieża do ruchomej linii transmisyjnej |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Product Name | Electric Transmission Steel Pole Monopole Galvanized Steel Pole Small Floor Area Transmission Electric Power Pole |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Nazwa | Typ kołnierza Dostosowana 100-milimetrowa ocynkowana wieża jednobiegunowa do dystrybucji komunikacji |
|---|---|
| projekt | Kołnierze 100 stóp typu 3 |
| Wysokość | 100FT |
| Zagęszcza | 6 mm 8 mm 10 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |
| Nazwa | 30,5 m Typ kołnierza Filipiny NGCP Tradycyjna elektryczna monopolowa wieża |
|---|---|
| projekt | Kołnierz 30,5 m |
| Wysokość | 30,5 m |
| Zagęszcza | 10 mm 12 mm 14 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |
| Nazwa produktu | Antenna Tower Telekomunikacja Stalowa wieża mono -biegunowa zaprojektowana jako drzewo sosny |
|---|---|
| Zastosowanie | Rozproszenie komunikacji |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Torlance wymiarowe | +- 2% |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |