| Nazwa | 27 m Typ kołnierza Filipiny NGCP Tradycyjna elektryczna monopolowa wieża |
|---|---|
| projekt | Kołnierz 27m |
| Wysokość | 27m |
| Zagęszcza | 10 mm 12 mm 14 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |
| Nazwa produktu | 60M Komunikacja Telekomunikacyjna masztowa monopole Telecom Tower Z ASTM A123 Standard galwanizacji |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Wieża antenowa Telekomunikacja Stalowa wieża słupowa Zaprojektowana jako sosna |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy monofoniczny słup |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | + - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy monofoniczny słup |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Wieża Mono Pole |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja komunikacji |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe metodą proszkową |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Design | Customized |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Antenna Tower Telecommunication Steel Mono pole Tower Designed as Pine Tree |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |