| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| warrenty | 15 years |
| life time | 50 years |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Nazwa | Słup elektryczny o napięciu 132KV i długości 15 m ze stali ocynkowanej ogniowo dla Aferica |
|---|---|
| typu | Słup zasilający ze stali elektrycznej 132KV 15m |
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8-45m |
| Nazwa | Słup elektroenergetyczny 132KV Q345 Asfalt |
|---|---|
| typu | Słup elektroenergetyczny 132KV Q345 Asfalt |
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8-45m |
| Imię | 132KV Wysokie napięcie 15 m ~ 30 m Gorący zanurzeniowo glavanizowana transmisja Elektryczny stalowy |
|---|---|
| Rodzaj | 132KV Wysokie napięcie 15 m ~ 30 m Gorący zanurzeniowo glavanizowana transmisja Elektryczny stalowy |
| Materiał | ASTM 572 gatunek 60 o wytrzymałości na żyły nie mniejszej niż 460mpa |
| Kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 15 ~ 30 m |
| Name | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
|---|---|
| Type | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
| Materiał | ASTM 572 Klasa 60 o wysokości wytrzymałości nie mniejszej niż 460 MPa |
| Shape | Octagonal |
| Wysokość | 15 ~ 30 m |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja energii elektrycznej 33KV |
| Kontrola jakości | ISO 9001 |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Obróbka powierzchni | Galwanizacja |
| Wzrost | od 6m do 15m |
|---|---|
| Styl | ocynkowane ogniowo |
| Standard | ISO 9001 |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |