| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| Warrenty | 15 lat |
| Dożywotni | 50 lat |
| spawalniczy | aws d1.1, współczynnik penetracji 100% |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe, średnia powłoka 85um |
| Wysokość | od 6 m do 15 m |
|---|---|
| Styl | Ocynkowane ogniowo |
| Standardowy | ISO9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Wysokość | od 6m do 15m |
|---|---|
| Styl | ocynkowane ogniowo |
| Standard | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Wysokość | od 6 do 15 metrów |
|---|---|
| styl | ocynkowane ogniowo |
| standardowe | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Słup ocynkowany, słupy handlowe |
|---|---|
| projekt | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Słup ocynkowany |
| Wysokość | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Zagęszcza | 3 mm 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Port | SZANGHAJ ZAWSZE |
| Dożywotni | 50 lat |
| Wysokość | 10-80FT |
| Materiał | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Dostosowane |
| Port | SZANGHAJ ZAWSZE |
| Dożywotni | 50 lat |
| Wysokość | 10-80FT |
| Cechy | 20-90 stóp |
|---|---|
| Zastosowanie | przesył energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Grubość | 1-30mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| Materiał | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Wysokość | Dostosowane żądanie |
| certyfikat | BV |
| Grubość | 1mm-30mm |
| Kształt | Ośmioboczny |