| Wysokość | 20-100 stóp |
|---|---|
| moc | 69KV |
| Rynek | Filipiny, Afryka |
| Grubość | 1-30 mm |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345mpa 460mpa |
| nazwisko | 18m 20m wytrzymały teleskopowy maszt antenowy aluminiowa wieża |
|---|---|
| Projekt | Słup teleskopowy |
| Wysokość | 18m 20m |
| Pogrubia | 6mm 8mm |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Nazwa | Ośmiokątny słup rurowy ze stali elektrycznej do linii dystrybucji energii 69KV |
|---|---|
| projekt | 69KV |
| Wysokość | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| Zagęszcza | 2,5 mm 2,75 mm 3 mm |
| Obciążenie projektowe | 500 kg 750 kg |
| materiał | GR65 |
|---|---|
| aplikacji | DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ |
| Grubość | 2,75 MM |
| kształt | WIELOKĄT |
| GALWANIZACJA | ASTM A123 |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| MATERIAŁ | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| PODANIE | DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ |
| GRUBOŚĆ | 1-10 MM |
| KSZTAŁT | WIELOKĄT |
| GALWANIZACJA | ASTM A123 |
| Nazwa produktu | Wieża antenowa Telekomunikacyjna Stalowa wieża jednosłupowa Zaprojektowana jako sosna |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | +- 2% |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Zastosowanie | dystrybucja energii elektrycznej |
| Gęstość | 1-10mm |
| Kształt | Wielokąt |
| Galwanizacja | ASTM A123 |
| Materiał | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Wysokość | 60FT |
| Gęstość | 5 mm |
| napięcie | 69kv-550kv |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |