| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| Pochodzenie miejsca | Yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Nazwa | Pojedynczy obwód 69kv Stalowe ocynkowane lekkie słupki handlowe Bitum o długości 400 mm |
|---|---|
| Wysokość | 20-100 stóp |
| Zagęszcza | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | 500-2000 kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Nazwa | Pojedynczy obwód 69kv Stalowe ocynkowane lekkie słupki handlowe Bitum o długości 400 mm |
|---|---|
| Wysokość | 20-100 stóp |
| Zagęszcza | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | 500-2000 kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Product Name | 15m 1250DAN ASTM A123 Galvanized Steel Pole , Commercial Light Poles |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | 12m S355Jr Stalowy słupek ASTM A123 Stalowy słup ocynkowany |
|---|---|
| standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| materiał | 9m 10m 650dan 800dan 1000dan Wybrzeże Kości Słoniowej Tradycyjne stalowe słupy |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| standard cynkowania | ASTM A123 |
| Do spawania | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Elektryczne maszty kratowe słup stalowy ocynkowany linia elektroenergetyczna przewód elektryczny słu |
|---|---|
| Wysokość | 15m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
|---|---|
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
|---|---|
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| Kolor | obowiązek celny |
| treament powierzchniowy | cynkowanie ogniowe |