| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| Projekt | Indywidualny lub standardowy projekt |
| Tolerancja wymiarów | - 2% |
| Napięcie | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Funkcja produktu | Stalowy wspornik kabli linii energetycznej |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | powłoka ochronna do cynkowania ogniowego |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| standardowe | ISO |
| Prędkość wiatru | 30 m / s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Style | galvanization |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Pole Shape | Conical,Round,Octagonal |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm to 5mm |
| Height | 25ft to 90ft |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Pole Shape | Conical,Round,Octagonal |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm to 5mm |
| Height | 25ft to 90ft |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Package | bubble sheet, or according to client's requirements |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |