| Product Name | Angle Type 10KV Telecommunication Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Galvanized Steel Tension Pole |
|---|---|
| Application | Transmission Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Power Transmission Poles Galvanized Pipe Metal Tubular Steel Pole |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Linia Tranmission |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy słup mocy |
|---|---|
| Wniosek | Telekomunikacja |
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Galwanizacja | Średnia nie mniejsza niż 86μm |
| Grubość | 6mm, 8mm, 10mm |
| Nazwa produktu | Dystrybucja mocy Galwanizowany stalowy słup AWS D1.1 Standard spawania Galwanizacja ASTM |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Nazwa produktu | Elektryczny stalowy słup rurowy 10KV ~ 500KV HDG do linii przesyłu energii |
|---|---|
| projekt | Projekt klienta |
| Wzrost | 12m |
| Napięcie | 10KV ~ 500KV |
| Leczenie | Galwanizacja |
| Nazwa produktu | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
|---|---|
| Projekt | Projekt klienta |
| Wysokość | 25 stóp-70 stóp |
| napięcie | 132KV |
| Leczenie | Bitum |
| Wysokość | 14m |
|---|---|
| napięcie | 110KV |
| Minimalna granica plastyczności | 345 MPA lub 460MPA |
| Obciążenie | 5KN lub 2,5 KN |
| Wymiar | Rurowe, trójkątne, kątowe, kratowe |