| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Standard | ISO 9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 132KV 10m 10KN Steel Electric Galvanized Power Transmission Poles |
|---|---|
| Height | 10m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Transmission Distribution Line |
| Length | Within 14m once forming without slip joint |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 30m/S |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160KM / H |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Projekt | dostosować |
| materiał | Q235 |