| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Standard spawania | ASTM A123 |
| Kształt | Ośmiokątny, rurowy |
| Tabliczka znamionowa | Może być dostosowany |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Wind load resistance | 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od górnego bieguna |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |