| Nazwa | Słup elektryczny o napięciu 132KV i długości 15 m ze stali ocynkowanej ogniowo dla Aferica |
|---|---|
| typu | Słup zasilający ze stali elektrycznej 132KV 15m |
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8-45m |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| typu | 66 KV Transmisja Elektryczna moc Ocynkowany słup Ośmiokątny / Poligonalny Stalowe słupy o różnej kon |
|---|---|
| Do spawania | AWS D1.1 |
| standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa | 16-metrowy słup rurowy ze stali elektrycznej z ramieniem poprzecznym do linii przesyłowej |
|---|---|
| Projekt | 16-metrowy słup rurowy ze stali elektrycznej z ramieniem krzyżowym |
| Wysokość | 16m |
| Zagęszcza | 4mm |
| Obciążenie projektowe | 1280 kg |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |