| Prędkość wiatru | 160 km / h |
|---|---|
| Optyczny montaż oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| kształt | stożkowaty, wielopiramidowy, kolumny, poli |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
|---|---|
| Optyczny montaż oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| kształt | stożkowaty, wielopiramidowy, kolumny, poli |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Kształt | stożkowy, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
|---|---|
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| moc | 10kV ~ 550kv |
| Tolance z dimenstionu | + -2% |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
|---|---|
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Surface theatmemt | Ocynkowane |
| materiał | Granica plastyczności nie mniej niż 345mpa, Gr65, S500 |
| Długość | 25 stóp-90 stóp, można dostosować |
| Wysokość | 15 m |
|---|---|
| Władza | 10-550kv |
| Rynek | Banglades |
| Gęstość | 4mm/5mm |
| Materiał | Siła plastyczności GR65 nie mniejsza niż 460mpa |
| Nazwa | 75FT 80FT NGCP TYP E Ocynkowany metalowy słup, słupy linii przesyłowej o długiej żywotności |
|---|---|
| Projekt | 75FT 80FT |
| Wysokość | 75FT 80FT |
| Zagęszcza | 3-20 mm |
| Obciążenie projektowe | 12–40 kN |
| Nazwa | Ośmioboczny niskonapięciowy stalowy słup rurowy 69KV 20FT-90FT do linii przesyłowej zasilania 69kv |
|---|---|
| Wysokość | 20-90FT 69KV |
| Zagęszcza | 2,5 mm-10 mm |
| Obciążenie projektowe | 500-2000 kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Materiał | Stal, GR65, o minimalnej granicy plastyczności 460mpa |
|---|---|
| Aplikacja | Przesył i dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowane ogniowo, cynkowane ogniowo zgodnie z ASTM123 |
| Kolor | Prośba klienta |
| Wysokość | Wymagane przez klienta |
| Prąd oceniany | 10-200 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 10-220 |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Minimalna granica plastyczności | 355 MPa |
| Height | 35ft |
|---|---|
| Arm Type | single arm |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Voltage | 110kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |