| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
|---|---|
| Optyczny montaż oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| kształt | stożkowaty, wielopiramidowy, kolumny, poli |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | 11kv słup linii przesyłowej Hot Pipe Galvanized Steel Power Power Power Transmission |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja mocy |
| materiał | Gr65 |
| Minimalna granica plastyczności | 460 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| materiał | Q235 Q345 GR65 |
|---|---|
| Kolor | Wszelkie |
| Długość | JAK WNIOSKI CELNE |
| kształt | ROUND LUB POLYGON |
| WZÓR POWIERZCHNIOWY | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Nazwa | 11m 2 przekrój 3,8 mm Tradycyjna kolumna Malezji z FRP i bitumem |
|---|---|
| Projekt | {} |
| Wysokość | 11m |
| Zagęszcza | 3,8 mm |
| Obciążenie projektowe | 510 |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilający |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Moc znamionowa | 10kV do 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| MOQ | jeden pojemnik lub próbki |
|---|---|
| Kształt | Stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
| Okres cenowy | Exw, FOB, CFR lub CIF |
| Tolerancja | +/-2% |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Wind load resistance | 30m/s |