| Nazwa produktu | Przesyłanie mocy Elektryczny słup stalowy ocynkowany na Filipinach |
|---|---|
| Wysokość | 16m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Leczenie chirurgiczne | galwanizacja i bitum |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Tolerancja wymiaru | -2% |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od górnego bieguna |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od górnego bieguna |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa | 20m 24m 27m 30m Ocynkowany metalowy słupek o najlepszej jakości i cenie fabrycznej |
|---|---|
| Projekt | 20m 24m 27m 30m Ocynkowana |
| Wysokość | 20m 24m 27m 30m |
| Zagęszcza | 3-20 mm |
| Obciążenie projektowe | 12–40 kN |
| Nazwa | 100ft Kołnierz typu 3 sekcje Ocynkowany stalowy słup ze szczeblami wspinaczkowymi |
|---|---|
| projekt | Kołnierze 100 stóp typu 3 |
| Wysokość | 100FT |
| Zagęszcza | 6 mm 8 mm 10 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Podanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | + - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Elektryczne maszty kratowe słup stalowy ocynkowany linia elektroenergetyczna przewód elektryczny słu |
|---|---|
| Wysokość | 15m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Nazwa produktu | 10 kV cynkowana ogniowo linia do przesyłu energii elektrycznej rurowy stalowy słup |
|---|---|
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Materiał | Stali stopowej |
| Nazwa produktu | Ocynkowane ośmiokątne stalowe słupy linii elektroenergetycznej Słupy użytkowe z zapewnieniem jakości |
|---|---|
| świadectwo | ISO 9001 |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Tolerancja | +/-2% |
| Materiał | ALLOY |