| Nazwa produktu | Stalowy słup mocy |
|---|---|
| Wniosek | Telekomunikacja |
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Galwanizacja | Średnia nie mniejsza niż 86μm |
| Grubość | 6mm, 8mm, 10mm |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| aplikacji | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Czas życia | 50 lat |
| Standard spawalniczy | AWS (American Welding Society) D 1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Podanie | przesyłanie energii elektrycznej |
| Standard | ISO9001-2008 |
| Standard spawalniczy | AWSD 1.1 |
| Obróbka powierzchniowa | galwanizacja |
| Kształt | Stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
|---|---|
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 Kg nakładane na 50 cm od słupka |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Nazwa produktu | Elektryczny słupek ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia dystrybucji |
| Materiał | Stal Q235, Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 MPa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 MPa |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Aplikacja | Linia energetyczna |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Czas na całe życie | 50 lat |
| Product Name | Mobile tower 11kv electrical poles Mono Pole Tower 500Dan Conical pole |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Galvanization | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Height | 8M |
|---|---|
| Top Plate | steel plate |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 2.5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Standard | ISO9001-2008 |
| Welding Standard | AWSD 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |