| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal Or Round |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Joint of Poles | Slip joint |
| Warranty time | 15 years |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Gr65 |
| Delivery | 30-45 days |
| Supply Ability | 1500pcs per week |
| Nazwa handlowa | MilkyWay |
| kształt | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal lub conical |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| MOQ | jeden pojemnik lub próbki |
|---|---|
| kształt | wielokątny |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Tolerancja | / -2% |
| Grubość galwanizacji | średnio nie mniej niż 86um |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polacy |
|---|---|
| aplikacji | Przeniesienie energii elektrycznej |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Certyfikat | ISO9001 / BV / |
| Moc znamionowa | 10 kV do 220 kV |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160KM / H |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Projekt | dostosować |
| materiał | Q235 |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| aplikacji | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Czas życia | 50 lat |
| Standard spawania | AWS (American Welding Society) D 1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisji |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |