| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Life time | 50 years |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| aplikacji | AUTOSTRADA |
|---|---|
| Optyczny montaż oprawy oświetleniowej | IP65 |
| moc lampy | 20-400w |
| cerfikacja | ISO9001: 2015 |
| warrenty | 15 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| aplikacji | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | -2% |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Dożywotni | 50 lat |
| Standard spawalniczy | AWS (American Welding Society) D 1.1 |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | + -2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Aplikacja | Linia energetyczna |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Czas na całe życie | 50 lat |
| Height | 10M |
|---|---|
| Design Load in Kg | 2.5 KN |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Material | Q345,Gr50 |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Power Capacity | 220kV |
| styl | galwanizacja |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |