| styl | galwanizacja |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Konstrukcja słupa | przed trzęsieniem ziemi 8 stopnia |
| Torelance z Dimenstion | - 2% |
| Nazwa produktu | Stalowy słup mocy |
|---|---|
| Wniosek | Dystrybucja mocy |
| Materiał | Gr65 |
| Minimalna granica plastyczności | 460 mpa |
| Maksymalna ostateczna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Nazwa produktu | Stalowy słup zasilający |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja mocy |
| Materiał | Gr65 |
| Minimalna granica plastyczności | 460 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Nazwa produktu | Stalowy słup energetyczny |
|---|---|
| Aplikacja | Rozkład mocy |
| Tworzywo | Gr65 |
| Minimalna granica plastyczności | 460 MPa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 MPa |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 16m 18m |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość galwanizacji | Średnia 86μm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| typu | galwanizacja |
|---|---|
| styl | ocynkowane ogniowo |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| aplikacji | Przesyłanie energii elektrycznej |
| standardowe | ISO9001-2008 |
| Standard spawalniczy | AWSD 1.1 |
| Obróbka powierzchni | Galwanizacja |
| Nazwa produktu | Stalowy słup zasilający |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja mocy |
| Materiał | Gr65 |
| Minimalna granica plastyczności | 460 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 50 stóp 60 stóp 1000 kg |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |