| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Safety factor | safety factor for conducting wine |
| Suit for | electricity distribution |
| Length of per section | within 14m once forming without slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| Nazwa produktu | Słup elektryczny |
|---|---|
| Podanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Nazwa produktu | 35FT 40Ft Ocynkowany ogniowo słup rozdzielczy cena elektrycznego słupa stalowego |
|---|---|
| Zastosowanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Electric Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Kształt słupa | Ośmiokąt, dwunastokąt, sześciokąt |
|---|---|
| Wysokość | 25 stóp do 75 stóp |
| Obróbka powierzchniowa | galwanizacja lub butiuem |
| Napięcie | 10kv-220kv |
| Wygląd | Rurowy, trójkątny, kątowy, kratowy |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Nazwa produktu | Słup elektryczny |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Dożywotni | 50 lat |
| Warrenty | 15 lat |
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |