| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| type | 45-48m Steel Utility Poles Hot Dip Galvanized Electric Power Pole For Overhead Line |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 132kv 43m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole For Overheadline |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 3 Sections Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole With Arms Drawings 17m Height |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Nazwa produktu | 11,8m Stalowy słup elektryczny Stalowy słup energetyczny Słup elektryczny Kolumnowy |
|---|---|
| Podanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Kształt | Stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
|---|---|
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 Kg nakładane na 50 cm od słupka |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Nazwa produktu | 20-60FT Ośmiokątny słup stalowy ocynkowany ogniowo |
|---|---|
| Zastosowanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | Silver |
| Maintain | Easy maintain |