| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | słup prosty, słupek rozciągający, słupek obrotowy |
| Grubość | Od 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Optyczny montaż oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance z Dimenstion | + - 2% |
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance z Dimenstion | + - 2% |