| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance z Dimenstion | + - 2% |
| moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance dimenstion | + -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance z Dimenstion | + - 2% |
| Moc | 10kv~550kv |
|---|---|
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Moc | 10kv~550kv |
|---|---|
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |