| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Suit for | electricity distribution |
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance wymiarów | +- 2% |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Tworzywo | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 69KV 16m |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | powłoka ochronna do cynkowania ogniowego |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |