| Moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Obciążenie obliczeniowe w kg | 300 ~ 1000 kg nałożone na 50 cm od góry |
| Napięcie znamionowe | 10KV ~ 550KV |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Pozew o | Przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przyłożone do 50 cm od góry |
| Napęd nominalny | 10kv ~ 550kv |
| Obsługa powierzchni | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Garnitur dla | Przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Wysokość | 13m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345mpa |
|---|---|
| Powierzchnia | galwanizacja. średnia powłoka nie mniejsza niż 80um |
| Dożywotni | 50 lat |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Projekt słupa | przed trzęsieniem ziemi o 8 stopniach |
| Materiał | Q235 Q345 |
|---|---|
| Życie | 50 lat |
| Spawalniczy | AWSD1.1 |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Kształt | Konoidalny, wielopiramidalny, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 80 stóp 90 stóp 138KV |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Wysokość | 20-40m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Wysokość | 20-40m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Imię | Wielokątny 80ft 69kv Elektryczny słup stalowy o konstrukcji ocynkowanej masztowej |
|---|---|
| Projekt | 80FT |
| Wysokość | 80FT |
| Zagęszcza | 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |
| materiał | GR65 |
|---|---|
| ORIJIN | JIANGSU YIXING |
| Do spawania | AWS D1.1 |
| Napięcie | 220KV-550KV |
| kształt | ROUND, POLYGON |