| Materiał | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Wysokość | 25-40m |
| Pogrubia | 1-30mm |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 9m 12m 14m |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 1-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |