| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Tworzywo | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 69KV 16m |
| Spawalniczy | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Solar power energy High Mast Pole with fittings and lift system for seaport lighting |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 7m Custom School / Villas Steel Galvanized High Mast Pole With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 8-12m Customized School / Villas Steel High Mast Pole With Drawing 1.0 Safty Facor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 30ft height School / Villas Steel High Mast Street Light Poles With Drawing 1.0 Safety Factor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| kontroler | Marka IP 68 Phocos |
|---|---|
| Nazwa produktu | 14m Słupy oświetleniowe zewnętrzne Parking Słup oświetleniowy do parkowania |
| Polak skończył | ocynkowany wysoki maszt |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość zasilania | 2000 sztuk na tydzień |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie lotniska |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe metodą proszkową |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q345 Steel pole galvanized 15m Street Light Poles with drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Conical Pole Galvanized 15m Steel Pole Street Light Poles For Driveway |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Poweder Coating Dual Outdoor 15m Steel Pole Street Light Poles For Park |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |