| Controller | IP 68 Phocos brand |
|---|---|
| Product Name | 14m Outdoor Lighting Poles Parking Lot Light Pole For Parking |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | S235 steel material 5m and 11.8m 3mm thick Street Light Poles With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q235 Steel galvanized 15m 20m 30m Street Light Poles with cross arm |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Solar Lighting Poles 14m Galvanized Street Light Poles With Black Surface Colar |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| kontroler | Marka IP 68 Phocos |
|---|---|
| Nazwa produktu | Słupy oświetleniowe zewnętrzne 28m Ocynkowane słupy oświetleniowe uliczne z białą powierzchnią Colar |
| Polak skończył | ocynkowany wysoki maszt |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość zasilania | 2000 sztuk na tydzień |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 6-8m Height Solar Power Systerm Street Light Poles With 30w Or 60w Led Lamp |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Tolerancja | +/- 2% |
|---|---|
| Nazwa produktu | 12m Q235 Stalowe cynkowane ogniowo cynkowane ogniowo słupy oświetleniowe z ramieniem poprzecznym |
| Polak skończył | ocynkowany wysoki maszt |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość zasilania | 2000 sztuk na tydzień |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 9m Height Solar Power Systerm Street Light Poles With Single arm |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Solar Power System Street Light Poles With Single Arm 9m Height |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Tolerancja | +/- 2% |
|---|---|
| Nazwa produktu | 12m Q235 Stalowe cynkowane ogniowo cynkowane ogniowo słupy oświetleniowe z ramieniem poprzecznym |
| Polak skończył | ocynkowany wysoki maszt |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość zasilania | 2000 sztuk na tydzień |