| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | stidum lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Nazwa produktu | Światło o wysokim masztie |
|---|---|
| aplikacji | Telekomunikacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Grubość galwanizacji | Średnia nie mniejsza niż 86μm |
| Grubość | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Nazwa produktu | Światło o wysokim masztie |
|---|---|
| aplikacji | Telekomunikacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Grubość galwanizacji | Średnia nie mniejsza niż 86μm |
| Grubość | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Nazwa produktu | Światło o wysokim masztie |
|---|---|
| aplikacji | Telekomunikacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Grubość galwanizacji | Średnia nie mniejsza niż 86μm |
| Grubość | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Nazwa produktu | Oświetlenie centrum sportowego o wysokości 20 mz oświetleniem wielokątnym z systemem podnoszenia |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | galwanizacja |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| kształt | stożkowaty, wielopiramidowy, kolumny, poli |
| materiał | q235 q345 q460 |
|---|---|
| warrenty | 15 lat |
| Okres istnienia | 50 lat |
| Do spawania | aws d1.1 |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Materiał | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Warrenty | 15 lat |
| Dożywotni | 50 lat |
| spawalniczy | AWS D1.1 |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 235 mpa / 345 mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 lat |
| Okres istnienia | 50 lat |
| Do spawania | aws d1.1, wskaźnik penetracji 100% |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe, średnia powłoka 85um |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Tworzywo | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 69KV 16m |
| Spawalniczy | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |