| Product Name | 6.5m standard poles Professional Traffic Light Pole for LED Traffic Signs Road Lighting Pole |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Height | 8m |
|---|---|
| Light Quantity | two to four lights |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Pole Shape | Round,octagonal |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Aplikacja | dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | Wielokąt |
| Galwanizacja | ASTM A123, średnia powłoka nie mniejsza niż 85um |
| materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 lat |
| Okres istnienia | 50 lat |
| Do spawania | aws d1.1, współczynnik penetracji 100% |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe, średnia powłoka 85um |
| Materiał | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Wysokość | 20-120 stóp |
| Pogrubia | 1-30mm |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Nazwa produktu | Ocynkowany ogniowo i malowany proszkowo stalowy słup oświetleniowy o wysokości 16 m do oświetlenia p |
|---|---|
| Wysokość | 11,8m |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Product Name | 11.9m 500DAN ASTM A123 Galvanized Steel Pole, Commercial Light Poles |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Numer modelu | SYGNAŁ SYGNAŁU RUCHU DROGOWEGO |
|---|---|
| materiał | GR65 |
| Grubość | 1MM-30MM |
| GWARANNIE | 15 LAT |
| Okres istnienia | 50 LAT |
| Nazwa produktu | 6m ~ 15m Teleskopowy słup oświetleniowy autostrady, słup oświetleniowy w Chinach 1 Mm do 30 Mm dla t |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Nazwa produktu | 6-12 metrów ocynkowanego ośmiokątnego słupa oświetleniowego z pojedynczym ramieniem do oświetlenia u |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |