| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Aplikacja | dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | Wielokąt |
| Galwanizacja | ASTM A123, średnia powłoka nie mniejsza niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Wysokość | 20-40m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Wysokość | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Kolor | BIAŁA POWŁOKA |
| Grubość | 1MM-30MM |
| POWIERZCHNIA OBRÓBKI | GALWANIZACJA GORĄCA |
| CERFIFICJA | ISO9001: 2008 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Materiał | Q345 |
|---|---|
| Wysokość | 8 m |
| Stopień ochrony odporny na elektrowstrząsy | Stopień Ⅰ |
| Właściwości antykorozyjne obudowy | Klasa Ⅱ |
| Atmosfera pracy oprawy oświetleniowej | -35°C~+45°C |
| Product Name | Have Stock For 30FT & 35FT Galvanized Steel Pole With ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 40FT Commercial Light Galvanized Steel Pole With ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Single Circuit Angle Type Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25ft |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |