| MATERIAŁ | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| PODANIE | PRZESYŁ MOCY |
| KOLOR | DOSTOSOWANY |
| WZROST | 25-40 stóp |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Length of per section | Within 14m once forming without slip joint |
| Material | Q345 |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal , Columniform,polygonal or conical |
| Dimenstion torlance | +- 2% |
| Nazwa produktu | Latarnie uliczne |
|---|---|
| Długość jednej sekcji | W ciągu 14 minut od utworzenia bez poślizgu |
| materiał | Q345 |
| kształt | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal lub conical |
| Dimenstion torlance | - 2% |
| Nazwa produktu | Słupy do latarni ulicznych |
|---|---|
| Długość na sekcję | w ciągu 14 m po uformowaniu bez połączenia poślizgowego |
| Materiał | Q345 |
| kształt | Stożkowy, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Wymiar torlance | +- 2% |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Park Lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTMA 123 |
| Wind Speed | 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTM A 123 |
| Wind-proof | 136km/h |
|---|---|
| Product Name | Double Arm 60W LED Commercial Outdoor Light Poles Wind - proof 136km/h |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Lamp Power(W) | 1000 |
|---|---|
| CRI (Ra>) | 70 |
| Working Lifetime(Hour) | 500000 |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Wind-proof | 136km/h |
|---|---|
| Product Name | LED Outdoor Lighting Steel Poles Street Light Poles With 40w 80w lights |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |