| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Kolor | białe srebro |
| Welding | AWS D1.1 |
| Wysokość | 20-40m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | 11.9m-940DAN ASTM A123 Galwanizowany słup oświetleniowy, oświetlenie komercyjne |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Type | street light pole |
|---|---|
| Product Name | 8M 9M Q235 Street Light Poles With Drawing And Specification |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Shape | conical, hexagonal and octagonal |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 12m Q235 Hot Dip Galvanized Street Light Poles With Cross Arm 1.8 Safety Factor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Wysokość | od 6 m do 15 m |
|---|---|
| Styl | Ocynkowane ogniowo |
| Standardowy | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 lat |
| Okres istnienia | 50 lat |
| Do spawania | aws d1.1, współczynnik penetracji 100% |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe, średnia powłoka 85um |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| Pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 235 mpa |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| typu | Kołnierz |
| nawierzchnia powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Product Name | 12m 500DAN ASTM A123 Galvanized Steel Pole , Commercial Light Poles |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |