| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 Q345 |
| Anchor bolts | M12 |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| Zasilanie | Solar / AC |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| materiał | Q345 |
| Śruby kotwiące | Dostosowanie dostępne |
| Nazwa produktu | Słupy ze stali ocynkowanej 6.9kv Słup linii energetycznej / stalowe słupy użytkowe dla przemysłu wyd |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 mln |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Product Name | Commercial Light Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Orzecznictwo | ISO9001 / BV / |
| Wall thickness | 3mm |
| Moc | 10kv~550kv |
|---|---|
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Materiał | 235 |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | 235 |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | średnia powłoka nie mniej niż 345mpa |
|---|---|
| Dożywotni | 50 lat |
| spawalniczy | AWSD1.1, współczynnik penetracji 100% |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Kształt | Stożkowy, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |