| Product Name | 6m Traffic Light Pole Durable Single Arm Signal Road Light Pole With Anchor Bolts |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | Tapered Utility Pole Hardware Fittings Power Distribution Parking Light Poles |
|---|---|
| Height | 10m 15m 18m 20m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | AWS D1.1 25m 69kv Power Transmission Poles Steel Utility Galvanized Light Pole |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | High voltage steel pole 90ft Galvanized Steel Pole for power transmission |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa | 70FT 2 odcinki 2000 kg Filipiny NGCP Standardowa kolumna ze stalowymi słupami elektrycznymi |
|---|---|
| Wysokość | 70FT |
| Zagęszcza | 5mm |
| Obciążenie projektowe | 2000kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Garnitur dla | Dystrybucja energii elektrycznej |
|---|---|
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Product Name | Q235 Steel Conical Transmission Steel Tubular Poles With ASTM A123 Galvanization |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 25FT-50FT Commercial Light Galvanized Steel Pole ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 69kv construction Conical Transmission Steel Tubular Poles |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |