| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Tolerancja | / -2% |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ruszt stalowy stalowy Gr65 Stalowy słup rurowy Wysoki słup masztowy na stadion |
| Polak dokończył | ocynkowany słup o wysokim masztie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość zasilania | 2000szt za tydzień |
| MATRERIAL | Q235, Q345, GR65 |
|---|---|
| Długość | 6M-15M |
| Moc | 10 KV ~ 550 KV |
| aplikacji | BŁYSKAWICA |
| Atmosfera pracy oprawy oświetleniowej | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie portów morskich |
| standardowe | ISO |
| Standard w chganizacji | ASTM A 123 |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Product Name | 25m height 8mm thickness shopping mall High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 35M Polygonal high mast pole sports center lighting with winch system HPS Light |
|---|---|
| Style | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Galvanization thickness | Average 85um |
| Material | Q235 |
| Thickness | 8mm |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 15-30m Q345 steel poles steel tubular pole High Mast Pole with 16 lights for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | TT, LC |
| Supply Ability | 15000pcs per week |
| Tolerancja | / -2% |
|---|---|
| Nazwa produktu | 8-20m jedno ramię LED ze stali masztowej Oświetlenie uliczne słup do autostrady ZEA w Dubaju |
| Polak dokończył | ocynkowany słup o wysokim masztie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość zasilania | 2000szt za tydzień |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza lighting |
| Galvanization thickness | Average 86um |
| Material | Q345 |
| Lift time | 50 years |