| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface treatment | hot dip galvanization powder painting |
| tolerance | +/-2% |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Galvanized Octagonal Pole High Mast Pole Single Double Or Triple Arm For Stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Seaport Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Aplikacja | dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | Wielokąt |
| Galwanizacja | ASTM A123, średnia powłoka nie mniejsza niż 85um |
| MATERIAŁ | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| PODANIE | PRZESYŁ MOCY |
| KOLOR | DOSTOSOWANY |
| WZROST | 25-40 stóp |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Wysokość | 20-40m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt |
|---|---|
| Podanie | Oświetlenie lotniska |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard | ISO |
| Standard gawaryzacji | ASTM A 123 |
| Tolerancja | / -2% |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gr65 stalowe słupy stalowy słup rurowy Wysoki maszt na stadion |
| Polak skończył | ocynkowany wysoki maszt |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość zasilania | 2000szt za tydzień |