| Product Name | 35m football stadium high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 25m height 8mm thickness shopping mall High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie lotniska |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| standardowe | ISO |
| Standard w chganizacji | ASTM A 123 |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt |
|---|---|
| Podanie | Oświetlenie lotniska |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard | ISO |
| Standard gawaryzacji | ASTM A 123 |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie lotniska |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe metodą proszkową |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie lotniska |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe metodą proszkową |
| Tolerancja | / -2% |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Surface finish | Depends on the material |
| Wind Speed | 160KM/H |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
| Product name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface treatment | hot dip galvanization powder painting |
| tolerance | +/-2% |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie lotniska |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| materiał | Q235 |
| Czas windy | 50 lat |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie lotniska |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| materiał | Q345 |
| Czas windy | 50 lat |