| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal or Round |
| Material | Gr50 Gr65 |
| Galvanizing | ASTM A123 |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal or Round |
| Material | Gr50 Gr65 |
| Galvanizing | ASTM A123 |
| Life time | 50 years |
| Product Name | 132kv Power Transmission Distribution Galvanized Steel Pole design tower&electrical |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Poles 6.9kv Power Line Pole / Steel Utility Poles For Mining Industry |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10m 15m Tapered Galvanised Steel Pole for electrical power transmission poles |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Price Term | EXW, FOB, CFR or CIF |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 69KV Power Line Pole / Steel Utility Poles For Mining Industry |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | 11,8m Stalowe słupy transmisyjne 30 stóp i 35 stóp dla biegunów przenoszenia mocy |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | 10-metrowy słup elektryczny ze stali ocynkowanej do linii elektroenergetycznej |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |