| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Price Term | EXW, FOB, CFR or CIF |
| Tolerance | +/-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Suit For | Electricity distribution |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Anti Corrosion Tubular Steel Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~ 550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Orzecznictwo | ISO9001 / BV / |
| Suit For | Electricity distribution |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Galvanization | ASTM A123 |
| Height | 3m-50m |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Height | 3m-50m |
| Joint of Poles | Slip joint, flanged connected |
| Warranty time | 15 years |
| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Price Term | EXW, FOB, CFR or CIF |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal Or Round |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Joint of Poles | Slip joint |
| Warranty time | 15 years |