| Nazwa produktu | Linia przesyłowa Stal ocynkowana Słup stalowy rurowy z bitumem |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| MOQ | jeden 40HQ lub próbki |
|---|---|
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Moc | linia transmisyjna |
| Określenie ceny | EXW, FOB, CFR lub CIF |
| Tolerancja | / -2% |
| MOQ | jeden pojemnik lub próbki |
|---|---|
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Określenie ceny | EXW, FOB, CFR lub CIF |
| Tolerancja | / -2% |
| MOQ | jeden pojemnik lub próbki |
|---|---|
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Określenie ceny | EXW, FOB, CFR lub CIF |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Dożywotni | 50 lat |
| Standard spawalniczy | AWS (American Welding Society) D 1.1 |
| Nazwa produktu | Elektryczny ocynkowany słup stalowy 69kv z bitumem do linii przesyłowej |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 mln |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Nazwa produktu | 220kv Ocynkowany słup przesyłu energii Elektryczny stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Podanie | Linia dystrybucyjna |
| Materiał | StalQ235,Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Height | 7 M |
|---|---|
| Shape | Conical |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | low voltage electric power transmission |
| Thickness | 2.75mm |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Suit For | Electricity distribution |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |