| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| typu | Pogrzeb |
| nawierzchnia powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| moc | 10kV ~ 550kv |
| Torlance dimenstion | + - 2% |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Imię | 69kv 138kv 220kv Napowietrzne bieguny elektroenergetyczne do projektu linii elektrycznej wysokiego n |
|---|---|
| Projekt | 9m 3,8 mm |
| Wysokość | 6-40m |
| Zagęszcza | 2,5 mm-40 mm |
| Obciążenie projektowe | 2KN-100KN |
| Materiał | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| Wniosek | Przesył mocy |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Dostosowane |
| Wysokość | 10-100m |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| Kolor | obowiązek celny |
| treament powierzchniowy | cynkowanie ogniowe |
| materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| Długość | 35 stóp |
| treament powierzchniowy | cynkowanie ogniowe |